TEHNOS

BAUER-Logo-Kleber_4c-(1).jpgPoľnohospodárske stroje od spoločnosti Tehnos, ktoré sú výsledkom odborných vedomostí, vývoja a testov, majú robustný dizajn, komplexnú funkčnosť a dlhú životnosť. Moderné technické vlastnosti a dizajn, ako aj patentované riešenia sú zárukou špičkovej kvality a bezchybnej prevádzky. Moderné výrobné technológie a vývojové možnosti prinášajú na poľnohospodársky trh skutočne výnimočné produkty.


Expanzia spoločnosti

Už v roku 2000 sa výrobné priestory spoločnosti rozkladali na 6 900 m2. Vývoj a expanzia sa však nezastavili. Ak výrobné priestory navštívite dnes, stretnete sa s plne robotizovanou výrobou a všade panujúcim poriadkom. Závod sa dnes už rozkladá na ploche 16 700 m2 a ak budeme hovoriť len o oblasti mulčovačov, brány závodu opustí každoročne až 4 500 kusov. Tie ďalej pokračujú do viac ako 35 zemí sveta.


TEHNOS_1-(1).jpg

Najrýchlejšie sa rozvíjajúca firma v Slovinsku

Spoločnosť Tehnos zahájila výrobu poľnohospodárskych strojov už v roku 1970 avšak pôvodná remeselná činnosť výroby nástrojov na sklo, plasty a gumu spôsobila, že z dôvodu expanzie európskeho trhu v roku 1994 kúpila firmu Hmezad Strojna. Získaním nových výrobných priestorov sa mohol rozšíriť sortiment o strojársku a predovšetkým poľnohospodársku techniku.

V roku 2017 bol majiteľ spoločnosti TEHNOS pán Anton Kisovar ocenený Zlatou gazelou. Jedná sa o prestížne ocenenie v Slovinsku, kde sa sídlo spoločnosti TEHNOS nachádza. Zlatou, striebornou či bronzovou soškou je ocenená spoločnosť, ktorá je vyhodnotená ako najrýchlejšie sa rozvíjajúca spoločnosť v zemi! K tomu ostáva len dodať, že firma TEHNOS dlhodobo funguje s vynikajúcim ratingom A1++.

TEHNOS_3.jpg

Výrobný program spoločnosti je v oblasti poľnohospodárskych strojov zameraný predovšetkým na výrobu chmeľových zariadení a strojov pre sadbu, kopanie a triedenie zemiakov, ďalej potom mulčovačov všetkých druhov: Univerzálne mulčovače, Poľné mulčovače, Bočné mulčovače, Lúčne mulčovače, Mulčovače do sadov a vinohradov, Lesné mulčovače, Mulčovače na špargľu a rôzne kombinácie....

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.