Služby OD AGROTEC SLOVENSKO

Vážime si dôvery, s ktorou sa na nás obraciate pri rozhodovaní o dôležitej investícii, ktorou nákup poľnohospodárskej techniky určite je. S výberom správneho stroja vám rád poradí každý z našich obchodných zástupcov – autorizovaných predajcov. Pravidelne sa zúčastňujú na technických a produktových školeniach a sú tak odborníkmi vo svojom obore. Navyše majú k dispozícii mnohé ďaľšie možnosti a kolegov, ktorí obchodníkom pomáhajú. K dodávanej technike Vám tak poskytnú ďaľšie užitočné a súvisejúce služby z oblasti predaja techniky. Po dodaní stroja Vám zabezpečia dodávku náhradných dielov, záručný a pozáručný servis a technické a kondičné školenia pre obsluhy strojov a údržbu.

VYSKÚŠANIE STROJA A TECHNIKY

Presvedčili Vás technické parametre a zaujala Vás aj cena stroja a stále nie ste rozhodnutí? V AGROTECu si môžete stroj alebo techniku reálne pozrieť a sami vyskúšať na našej testovacej dráhe vo Veľkých Nemčiciach alebo aj priamo vo svojich podmienkach na Vašej farme.

Autorizovaným predajcom poskytujeme podmienky pre predvádzanie najbežnejšie používanej techniky. Novinky, špeciálne a nákladné stroje potom zaraďujeme do flotily nášho DEMOteamu, s ktorými je možné sa stretnúť na väčšine našich predvádzacích poľných akciách. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktpvať, alebo sledujte náš Facebookový profil.

Ak sa však rozhodujete prejsť celým výberom stroja sami, máme pre vás pripravených niekoľko užitočných rád ako vybrať správny traktor práve pre Vaše použitie.
Služby demo

FINANCOVANIE A DOTÁCIE

Oddelenie Afinance podporuje našich obchodných partnerov pri financovaní techniky, poistením a pri vybavovaní žiadostí o dotácie. Snažíme sa Vám prinášať kompletný servis služieb, ktoré poskytujeme.

Pomáhame Vám získať finančné prostriedky na realizáciu podnikateľského zámeru tak, aby ste investovali efektívne a skrátili si návratnosť investície. Presne vypočítame výšku poplatkov, úrokov a mieru ručenia pre zvažovanú investíciu. Navyše Vás ušetríme od zdĺhavého výberu finančnej inštitúcie a náročnej administratívy. S našou podporou jednoducho získate: Investičný úver, Finančný leasing alebo Operatívny leasing, Úver s podmienkami dotácie, Financovanie s podporou EIB.

Podmienky financovania môžu byť taktiež veľmi jednoduché. Nastavíme splátky poľa cash flow (sezónne aj pravidelné splátky), urýchilme proces vybavenia (úspora dni až týždne), využijeme stávajúci účet (bez nutnosti ďalších poplatkov), podpis úveru/leasingu u Vás doma (bez nutnosti návštevy banky).
Financovanie

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA A POISTENIE

Táto služba Vám zabezpečí až 4 roky dlhú záruku na Vami zakúpený stroj. Poistenie predĺženej záruky sa vzťahuje na výrobné vady a vady materiálu, ktoré sa prejavia mechanickou nefunkčnosťou, vrátane porúch elektroniky.

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľudoch. Preto odporúčame Váš nový stroj poistiť. Sú situácie, ktoré ani Vy svojim šetrným zaobchádzaním so strojom nemôžete ovplyvniť, napr. krúpobitie, vniknutie kameňa, škoda zavinená inou osobou, a pod. S poistením od Agrotecu takto získate strojné poistenie presahujúce záruku,k Krytie rizík havárie, živlov a odcudzenia, zjednodušenie likvidácie škôd a povinné ručenie.

Cieľom je rýchly návrat stroja do prevádzky a zjednodušenie administratívy spojenej s poistnou udalosťou našimi servisnými technikmi a spolupracujúcími likvidátormi. Tieto výhody zabezpečia minimálne dodatočné náklady spojené so servisným zásahom.

Záruka poistenie


STAROSTLIVOSŤ O STROJOVÝ PARK

AGROTEC Slovensko a autorizovaní dealeri poskytujú pre dodanú techniku mnoho ďalších služieb. Po uvedení stroja do prevádzky vám stroj odborne odovzdajú a zaškolia obsluhu pre sofistikované stroje. Pre takto dodanú techniku ďalej zabezpečia dodávky spotrebného materiálu a opotrebiteľných náhradných dielov. Servisných technkov zaškolia tak, aby boli pripravení profesionálne sa o techniku postarať. V prípade mimoriadnej udalosti na stroji zabezpečia expresné dodávky náhradných dielov, technickú podporu servisným technikom a komunikáciu s výrobcom. Dôležitou súčasťou starostlivosti o strojový park je taktiež obmedzenie morálneho zastarávania strojov. Servisní technici vám radi zaktualizujú software vo vašich strojoch na najnovšie verzie a sprístupnia vám tak niektoré nové funkcie. Obchodní zástupcovia vám ďalej radi poradia, ktoré príslušenstvo je pre daný stroj vhodné, aby tak držal krok s najlepšou technickou úrovňou na trhu.

Školenie obsluhy a technická podpora

Pre majiteľov najviac sofistikovaných strojov máme pripravený tím špecialistov, ktorý pomôže obsluhe využiť potenciál stroja na 100%. Po zvládnutí základného ovládania stroja vysvetlí obsluhe, ako lepšie využívať stroj a ako zvýšiť efektivitu práce. Ročne zástupcovia tímu Customer Care navštívia viac ako 200 zákazníkov a viac ako 600 obslúh preškolia.

Pre servisných technikov autorizovaných servisov pripravujeme teoretické aj praktické školenia. K dispozícii máme dve školiace strediská a štyri učebne. Celkovo je za rok vytvorených približne 100 kurzov. Mechanikov  špecializujeme a preskúšavame tiež prakticky a sú na konci školenia vyhodnotený testom. Od roku 2018 prebiehajú niektoré školenia prostredníctvom eLearningu
Technické poradenstvo pri konkrétnych servisných zásahoch je riešené vlastným portálom technického servisu, kde sa zhromažďujú všetky vyriešené požiadavky v technickej knižnici, a následne je možné nájsť riešenia na opravu a skrátiť čas odstávky stroja na minimum. O požiadavky na pomoc sa stará tím technickej podpory, ktorá je špecializovaná a pravidelne školená výrobcom. Autorizované servisy majú samozrejme prístup ku všetkým servisníým portálom a podpore výrobcu.
Skolenie

Autorizovaný servis dílerskej siete

Postarať sa o váš stroj je pripravených niekoľko preškolených servisných technikov v ktoromkoľvek z 8-mich autorizovaných servisních miest v rámci celej Slovenskej republiky. Pre opravy strojov máme k dispozícii rozsiahle dielenské zázemie. V krytých dieľnach je možné naraz umiestniť niekoľko traktorov aj veľkých zberacích strojov. Pre výjazdy máme pripravené vybavené servisné vozidlá s diagnostickými prístrojmi EST Tool a DATAR.

Spôsob riadenia servisu, podmienky pre prácu servisných technikov a vybavenie jednotlivých dielní pravidelne kontrolujeme v spolupráci s výrobcom v rámci programu Top Partner. Pre najvyššiu úroveň certifikácie sú povinnými položkami napríklad diagnostika Datar a EST Tool či motorová brzda pre testovanie traktorov po oprave. Každý servisný technik pre značku New Holland musí ročne prejsť niekoľkými teoretickými a praktickými školeniami tak, aby bol priparavný na nové modely strojov a udržal si svoju odbornosť na najvyššej úrovni. Dôležité je tiež zdieľanie skúseností jednotlivých technikov na spoločnom školení, ktoré je zakončené testom a po jeho úspešnom absolvovaní získajú servisní technici certifikát. Servisné školenie zaisťuje oddelenie A-tech.
Servis

Originálne náhradne diely

Dôležitým faktorom pre správne fungovanie vášho stroja je originálny spotrebný materiál a originálne náhradné diely. V prípade poruchy alebo dokonca odstávky stroja, je včasné dodanie náhradných dielov kľúčovým faktorom. Naše logistické centrum a centrálny sklad náhradných dielov A-parts je v Hustopečoch a zabezpečuje náhradne diely pre poľnohospodársku techniku a stavebnú techniku všetkých autorizovaných servisov. Na stroje importérsky zastupovaných značiek zabezpečujeme dodávky originálnych náhradných dielov, a dielov alternativných výrobcov, aby ste mali vždy na výber.

Od roku 2014 sú originálne náhradné diely pre 12 značiek patriacich pod CNH Industrial značené ako ”CNH Industrial Genuine Parts”. Jedno číslo náhradného dielu tak platí napríklad pre klínový remeň bez ohľadu na to, či je použitý v traktore New Holland alebo v rýpadlovom nakladači New Holland alebo požiarnom voze Magirus.
Takto označené náhradné diely sú k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni pre 3,50 milióna strojov a vozidiel zo sortimentu CNH Industrial v 57 skladoch na celom svete.
Náhradné diely

Precízne poľnohospodárstvo PLM

AGROTEC Slovensko prevádzkuje vlastnú sieť RTK staníc, na ktorú môžete pripojiť techniku, ktorú prevádzkujete bez ohľadu na značku. Dosiahnete tak maximálnu presnosť a využijete možnosti techniky na 100%. Servisní technici autorizovaných dealerov a kolegovia z A-tech vám radi pomôžu všetko nastaviť a uviesť do prevádzky. Do oblasti precízneho poľnohospodárstva patrí tiež telematika, ktorú využijete pre sledovanie a riadenie flotily strojov.

Môžete sa tak tešíť na:

  • Automatické riadenie podľa GPS navigácie s presnosťou na 2,5 cm pre všetky práce.
  • Funkcie asistovanej autonómie - automatické otáčanie na súvrati, funkcie IntelliBale.
  • Výnosové mapy pri kombajnoch
  • Aplikačné mapy pre variabilné rozmetanie minerálnych hnojív
  • Automatické vypínanie sekcií pri postrekovačoch či pätiek pri sejacích strojoch.
  • Variabilné hnojenie s využitím N-senzorov.
Precízne poľnohospodárstvo

 

Online katalÓg náhradnÝch dIElOV techniky NEW HOLLAND

Katalóg náhradných dielov je zdarma dostupný pre majiteľov strojov New Holland a odbornú verejnosť. Obsahuje prehľadný výpis všetkých originálnych dielov pre poľnohospodárske a stavebné stroje New Holland vrátane grafického vyobrazenia ich umiestnenia v konkrétnom celku. Všetkým užívateľom doporučujeme, aby pred objednaním dielu jeho správnosť prekonzultovali s pracovníkmi autorizovaných predajcov! Ak chcete prístup do ONLINE katalógu, pomocou formulára nižšie si vyžiadajte prístupové údaje na zabezpečenú stránku, ktoré vám pošleme do pár minút na vami zadaný email.

    

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.

    
Údaje, ktoré ste dostali zadajte na zabezpečenej stránke:
 Katalóg náhradných dielov New Holland  
  
 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.