Nový T7 LWB PowerCommand PLMI

24. 10. 2023 , Marián Baránek

New Holland rozširuje rad T7 LWB o novú možnosť prevodovky Power Command s PLM Intelligence na modeloch až po T7.260

New Holland predstavuje T7 s dlhým rázvorom s prevodovkou Power Command a PLM Intelligence

  • T7 LWB Power Command s PLM Intelligence rozširuje rad T7 LWB o novú možnosť prevodovky na modeloch až po T7.260
  • Prináša výhody z T7 LWB Auto Command, vrátane technológie Precision Land Management Intelligence.
  • Obsahuje riadiaci systém Ground Speed Management II, ktorý umožňuje operátorovi udržiavať vysokú produktivitu počas celého pracovného dňa

New Holland rozširuje obľúbený rad traktorov T7 s dlhým rázvorom o novú možnosť prevodovky Power Command radiacu pod zaťažením, ktorá je k dispozícii pre modely traktorov až do T7.260 LWB. Táto prevodovka, známa svojou legendárnou robustnosťou a nespornou spoľahlivosťou, ponúka zákazníkom alternatívny výber technológie k prevodovke Auto Command, ktorá je súčasťou pri modeloch T7.300 s dlhým rázvorom, ktorý bol uvedený na trh v roku 2022.

Model prevodovky Power Command je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí prevažne vykonávajú prácu v teréne a hľadajú jednoduché a robustné riešenie: k dispozícii je až 19 prevodových stupňov bez akéhokoľvek prerušenia pohonu, radenie prevodových stupňov je jednoduché stlačením tlačidla alebo pohybom rukoväte Command Grip smerom dopredu alebo dozadu.
 

Vynikajúci komfort a technológie na palube

Špecifikácia motora je v súlade s T7 LWB Auto Command (od modelov T7.230 do T7.260), ako aj výhody z hľadiska pohodlia a technológii. Tu môžeme spomenúť obsluhami uznávanú kabínu Horizon Ultra, najtichšiu na trhu s hlučnosťou do 66 dBA. Medzi ďalšie vylepšenia patrí nové ovládanie predného zavesenia kolies, hydraulické diaľkové ventily pripájacieho zariadenia a väčšia palivová nádrž s objemom až 465 litrov.

V týchto modeloch sú výrobcom integrované pokročilé riešenia a digitálne technológie spoločnosti New Holland Precision Land Management Intelligence, čo umožňuje zákazníkovi maximalizovať produktivitu stroja a zároveň optimalizovať výnos a vstupné náklady.

Modely Power Command obsahujú tie najlepšie technologické systémy vo svojej triede, ako je displej IntelliView12, IntelliTurn a Headland Turn Sequencer II, ktoré teraz navyše podporujú pridanie aktivačného bodu štartu GPS. Zahrnuté je aj pripojenie k sieti na správu vozového parku, ako je napríklad nová funkcia IntelliField, ktorá umožňuje až 6 strojom pracujúcim na rovnakom poli zdieľať si informácie v reálnom čase.


t7-300-lwb-bluepower-stagev-22-033.jpg

Ani zďaleka poslednou vychytávkou T7 LWB Power Command je integrácia exkluzívneho balíka ovládania Ground Speed Management II, ktorý bol predstavený v oceňovaných traktoroch T6 Dynamic Command. Táto technológia umožňuje operátorovi udržiavať konštantne vysokú produktivitu počas pracovného dňa. To znamená, že operátor môže nastaviť cieľovú rýchlosť traktora – podobne ako v režime Auto Command CVT – a traktor dosiahne uvedenú rýchlosť automaticky s najnižšími možnými otáčkami motora, čím sa v konečnom dôsledku zníži spotreba paliva.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.