BAUER GROUP

BAUER-Logo-Kleber_4c-(1).jpgBauer Group má svojich spokojných zákazníkov a to celosvetovo. Sme špecialisti a lídri na trhu v oblasti vysoko výkonnej, dobre skonštruovanej technológie pre aplikáciu hnojovice, ktorá vychádza z dlhoročných skúseností. Individuálne prispôsobená špeciálna technika, dôsledná konštrukcia pre poľnohospodárske podniky a neustále rozvíjanie inovatívnych nápadov – to je to, čo vnímame ako našu úlohu! Chceme vyrábať kvalitnú, spoľahlivú a robustnú techniku ​​a byť spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov.
 


O skupine SGT a BAUER GROUP

Dňa 15. októbra 2015 sa spoločnosť SGT, ktorá vyvíja a vyrába podvozky na hnojenie stala značkou Bauer Group. Ako súčasť skupiny Bauer otvára SGT širokú predajnú sieť, ako aj spojenie know-how a inovačnej sily v oblasti rozhadzovania hnojovice. SGT chce aj v budúcnosti ponúkať portfólio známych a špičkových cisterien pre aplikáciu hnojovice. 
Na portfólio produktov Bauer Group  nadviazali aj ďalšie produkty ako tandemový príves a jednonápravový príves s husím krkom. Toto sú ďalšie nápady orientované na budúcnosť, ktoré sú prispôsobené požiadavke trhu.
  NH_BAUER_low.jpg

Z histórie BAUER GROUP

Spoločnosť Bauer Group založil v roku 1930 Rudolf Bauer, ktorý taktiež predstavil svetu svoje prvé vysokotlakové čerpadlo na hnojenie. Dnes má spoločnosť 700 zamestnancov, 9 pobočiek v rôznych zemí sveta a 6 výrobných a montážnych závodov v Rakúsku, Nemecku, na Slovensku, v Brazílii a v Číne.
Spoločnosť BAUER bola vždy na špičke technologického vývoja a udávala smer v oblasti hnojaciého hospodárstva a zavlažovacích systémov, všetko s ohľadom na maximálnu ochranu životného prostredia. Po dobu svojej 80 ročnej  histórie spoločnosť predala viac ako 9 000 čerpadlových a vysokotlakových cisterien s kapacitou 6 – 26 tisíc litrov. Aj naďalej považuje biologické tekuté hnojiva za najcennejšiu a najdostupnejšiu formu hnojenia poľnohospodárskej pôdy. Správna manipulácia, príprava a distribúcia tekutého hnojiva sa tak stala hlavnou aktivitou spoločnosti BAUER.

BAUER-Group_1_low.jpg

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.