Strautmann

BAUER-Logo-Kleber_4c-(1).jpgVýrobca strojov, ktorý ponúka široký sortiment zariadení pre kŕmenie dobytka, zber zeleného krmiva, univerzálne rozmetadlá a dopravnú techniku. V oblasti dávkovacej techniky pre bioplynové stanice je Strautmann taktiež kompetentným partnerom pre takmer každého zákazníka v tomto odvetví. .

B. Strautmann & Söhne GmbH u. KG je stredne veľká rodinná spoločnosť so sídlom v administratívnej štvrti Osnabrück, ktorá už oslávila 80. výročie svojej existencie a je riadená už štvrtou generáciou. Najväčšiu časť sortimentu Strautmann - ktorou sú stroje pre starostlivosť o krmivá, univerzálne rozmetadlá a nakladacie vozy - vyrába asi 370 zamestnancov na viac ako 34 000 m² výrobnej plochy.


STRUČNE O SPOLOČNOSTI STRAUTMANN

Spoločnosť B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG bola založená už v roku 1930. Zaradila sa medzi stredne veľké rodinné firmy a má sídlo v Dolnom Sasku. Svoju činnosť zameriava na výrobu strojov pre živočíšnu výrobu: najmä kŕmne vozy, zberacie vozy, rozmetadlá hnojiv, dopravnú techniku a príslušné technológie. Precízna a kvalitná technika firmy Strautmann je ideálnou voľbou pre každého farmára.

Strautmann_1.jpg

VÝROBNÉ ZÁVODY

Spoločnosť svoje stroje vyrába v dvoch výrobných závodoch, ktoré sa nachádzajú v nemeckom Bad Laeru a v poľskom Lwóweku. V druhom závode sa vyrábajú predovšetkým jednotlivé časti strojov a komponentov pre výrobný program spoločnosti Strautmann. Napríklad sklápacie prívesy, univerzálne lopaty či šmykové drapáky.

Strautmann_2.jpgVideogaléria

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.