PROVITIS

Spoločnosť Provitis sa špecializuje na výrobu vinohradníckych strojov, najmä zariadení na prerezávanie a údržbu viniča, ktoré sa montujú na medziradové traktory, traktory s vysokou svetlou výškou alebo zberacie stroje.

Provitis ponúka produkty navrhnuté a vyrobené podľa najnovších technológií za najlepšiu hodnotu za peniaze. Inovácie a neustále zlepšovanie strojov, ich prítomnosť vo všetkých vinohradoch sveta prostredníctvom siete vybraných predajcov, to je to, čo tvorí DNA spoločnosti a vysvetľuje vášeň pre vinič.
 

VýrobnÝ program PROVITIS

Základ výrobného programu tvorí nosný stĺpik, ktorý umožňuje vedľa výsuvu aj bočné naklonenie a tak dochádza k lepšiemu kopírovaniu radov napríklad v svahovitom teréne. Na nosné stĺpiky je potom možné uchytiť rôzne zariadenia, ktoré je možné agregovať či už so špeciálnymi traktormi New Holland rad T4.V/N/F a T3.F, či multifunkčným nosičom náradia BRAUD.

Zariadenia pre úpravu viniča:

  • Osekávač
  • Vyväzovač letorastov
  • Defoliátor
  • Stroj na prestrihávanie viníc
  • Vyťahovač viniča
  • Ometač kmeňov viniča
  • Viacúčelové stĺpiky

Viac sa si prezrite na videách výrobcu TU!

 

zNAČKA PROVITIS 

ProvProvitis.pngitis je francúzska spoločnosť so sídlom v Alsašskom Colmare, na trhu pôsobí od r. 2006. Disponuje vlastným vývojovým strediskom s množstvom designérov a konštruktérov. Provitis ročne vyrobí asi 600 vinohradníckych strojov. Zhruba 70% produkcie strojov sa predá priamo vo Francúzsku a len 30% ide na export. PROVITIS tak patrí medzi najväčších výrobcov techniky pre úpravu viniča. Vďaka kvalite a technickej vyspelosti vyrábaných strojov je technika Provitis medzi vinohradníkmi veľmi obľúbená. A to je aj dôvod, prečo si stroje Provitis vybrala spoločnosť New Holland ako preferovanú značku pre agregáciu s multifunkčnými nosičmi náradia BRAUD pre oblasť úpravy viniča.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.