Agrotec Group

AGROTEC Group je ekonomicky stabilná a prosperujúca skupina. Od roku 1990 rastieme v predajoch ale aj v počte skúsených zamestnancov. Naše podnikanie preverilo viacero významných spoločenských, politických aj ekonomických zmien. Vieme, čo znamená reštrukturalizácia hospodárstva, ekonomická recesia aj finančná kríza. Kontinuálne rozširujeme a skvalitňujeme naše služby vo všetkých oblastiach našeho podnikania.
Vďaka tomu sme si získali dôveru mnohých našich zákazníkov, ktorá sa vo veľkej miere stala dlhodobým partnerstvom. Od roku 2006 sme súčasťou koncernu AGROFERT. Naším cieľom je, aby pre každého z Vás bola skupina AGROTEC synonymom kvality, zodpovednosti a dôvery, vždy keď sa spolu stretneme.

Viac informácií o AGROTEC Group.

Agrotec 30 years Logo
Acko.png

 

AGROTEC Slovensko

poľnohospodárska a stavebná technika

Naša spoločnosť začala na Slovensku pôsobiť v roku 2011 ako dcérska spoločnosť českej AGROTEC Group. Skupina spoločností sa stala jedným z významných poskytovateľov poľnohospodárskej techniky v Českej republike, Slovenskej republike a v Maďarsku.

Na trh strednej Európy dodáváme prestížne značky popredných svetových výrobcov poľnohospodárskej techniky. Ako tím AGROTEC Slovensko sa okrem predaja poľnohospodárskej techniky, závesnej techniky a stavebnej techniky zameriavame aj na súvisiace služby na profesionálnej úrovni. 

V poľnohospodárskom segmente zastupujeme zvučné mená výrobcov ako sú New Holland, CASE IH, Steyr, Amazone, Pichon, Tehnos, SIP, SUMO, Kongskilde a mnohé ďaľšie. Pretože pôsobíme aj vo vinárskom segmente, ponúkame v sortimente taktiež špeciálnu techniku od firiem Provitis, Dondi a dalšie. Nákupom poľnohospodárskej techniky od skupiny AGROTEC sa stávate členom veľkej rodiny našich zákazníkov, ktorí zverili starostlivosť o svoje stroje do rúk odborníkov a špecialistov.

V spolupráci so špecialistami z oddelenia A-finance zabezpečujeme kompletnú finančnú starostlivosť pre dodávanú techniku – od návrhu optimálneho spôsobu financovania, cez zabezpečenie pojistenia, až po pomoc so získaním dotácií na stroj. S nami nechávate starosť o financie v rukách odborníkov a môžete sa vďaka tomu naplno venovať svojmu podnikaniu.

Oddelenie technickej podpory A-tech zabezpečuje komplexné technické poradenstvo, školenia obsluhy aj školenia na servisných strediskách naprieč celou Slovenskou republikou. S nákupom našej techniky sa môžete spoľahnúť na vysokú úroveň popredajných služieb akými sú profesionálny servis A-servis, predaj a zabezpečenie náhradných dielov A-parts.

Nechajte svoje podnikanie zarábať! Náš obchodný tím s celoslovenským pokrytím a vynikajúcou odbornou kvalifikáciou je pripravený slúžiť našim existujúcim aj budúcim partnerom. S nami máte istotu, že bude o Váš stroj vždy dobre postarané!
 

AGT-ZST_Prodej-Hustopece-crop.jpg   14.jpg   DSC_0381.JPG

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.