Vyskúšajte ktorý vám padne do ruky?

Zaregistruj sa na Demo Tour, vyskúšaj si stroj a získaj darček od New Holland!

Máš záujem posadiť sa do kĺbového nakladača alebo teleskopického manipulátora? Tak neváhaj a zaregistruj sa a navyše dostaneš darček od New Holland. 

Máte záujem stroje reálne vyskúšať?

Všetky dôležité údaje a parametre o strojoch sú prístupné na našom webe. Aj výhody a benefity strojov si nájdete v detailnom popise stroja. Čo však nikde nenájdete je pocit sa skutočne do stroja posadiť, naštartovať a reálne stroj obsluhovať a zistíte aké je to pohodlné a intuívne. Zrazu objavíte, že stroj pracuje presne tak ako potrebujete a navyše sa pri tom cítite veľmi pohodlne. Je to pre nás dôležité a preto vám ponúkame stroje skutočne vyskúšať.

Vyberte si miesto alebo termín, zaregistrujte sa a my vás budeme včas informovať aby ste nič nezmeškali.

15. - 16. mája 2024 - PP Družstvo, Rybany

23. mája 2024 - Dni poľa krmovín, Očová

28. - 29. mája 2024 - Centex, Stredisko Šávol

4. - 5. júna 2024 - Celoslovenské dni poľa, Dvory nad Žitavou

10. -.11. júna 2024 - plánujeme: Buona, stredisko Hurbanovo

Vyzkoušejte všechny

Nakladače New Holland

Značka New Holland ako „full liner“ disponuje uceleným sortimentom, z ktorého si vyberie v zásade každý poľnohospodár. Platí to aj pre špecializované stroje pre manipuláciu s materiálom – nakladače a manipulátory. Či už nakladáte hnoj, pracujete na jame, alebo prekladáte palety s úrodou, všetky tieto stroje sú ideálne prispôsobené pre prácu v poľnohospodárstve.

Vyberte si medzi kĺbovými nakladačmi a teleskopickými manipulátormi s dosahom až 9,1 metra a maximálnou nosnosťou až 6 ton. Tri rady a 15 modelov s výkonom od 58 do 234 koní. Produktivita a hospodárnosť sú zaručené továrenskou zárukou 3 roky alebo 3000 Mth, podľa toho, čo nastane skôr.

Uvod

MOŽNOSŤ FINANCOVANIA STROJA

Chcete viac výhod než len si stroj vyskúšať? V spolupráci s naším oddelením Afinance vám prinášame možnosť získať výhodné financovanie s úrokom len 3,49% p.a. Priamo na akcii vám prezradíme konkrétne podmienky a možnosti stroj financovať alebo zapožičiať s následným odkúpením.
Viac o financovaní

 

VÝROBNÁ ZÁRUKA 3 ROKY ALEBO 3000 MTH*

Spoľahlivosť strojov New Holland je známa o čom svedčí aj ZÁRUKA VÝROBCU na stroj v trvaní 3 roky alebo 3000 Mth, podľa toho, čo nastane skôr. Produktivita a hospodárnosť sú tak zaručené.
* na predĺženú záruku je potrebné sa informovať u predajcov. Záruka nie je automatická pre všetky nakladače!

Záruka a dotace

Kompaktné kĺbové nakladače

Prácam v maštali, vyberanie siláže, nakladanie kŕmnych vozov, manipulácia s balíkmi, nakladanie hnoja a mnoho ďalších prác vrátane odhrňovania snehu v obci vládne tento kompaktný stroj. Kĺbová konštrukcia zabezpečuje výbornú ovládateľnosť v obmezených priestoroch. Predĺžený výložník "long reach" s paralelogramom potom zabezpečia skvelý dosah a výbornú manipuláciu s bedňami či paletami. Jedná sa o nakladač, takže sa nemusíte báť agresívnejšie vbehnúť do hromady. Vydrží to. 

Viac o modelovom rade nájdete na produktovej stránke: KOMPAKTNÉ KĹBOVÉ NAKLADAČE W
Kompaktní kloubové nakladače

Teleskopické manipulátory

Aj s novou generáciou teleskopických nakladačov máte pod označením TH stále k dispozícii obľúbené modely 6.36, 7.37, 7.42 alebo 9.35, kde prvé číslo odpovedá maximálnemu dosahu a druhé za bodkou zdvíhacej kapacite v metrických centoch. Stroje sú k dispozícii len v dvoch výbavách, kde hlavný rozdiel je výkon motora. Celkovo sú nové manipulátory širšie, kolesá presahujú kapotu vpredu aj vzadu, čo bráni poškodeniu stroja a úpravy v dizajne zabezpečili lepší výhľad.

Viac o modelovom rade nájdete na produktovej stránke: TELESKOPICKÉ MANIPULÁTORY TH
Teleskopické manipulátory

Kĺbové nakladače New Holland

Vlajkovými lodami v oblasti nakladačov New Holland sú kĺbové nakladače s označením “D”. Najnovšie inovácie predovšetkým znižujú celkové náklady vlastníctva (TCO) a zvyšujú prevádzkovú spoľahlivosť, čo sú pre väčšinu užívateľov kľúčové vlastnosti. Jasnou výhodou ťažkých kolesových nakladačov New Holland je “nepriestrelné” hnacie ústrojenstvo a jedinečný systém chladenia, ktorý zabezpečuje vynikajúci výkon a prevádzky schopnosť. Poskytuje najlepší pomer užitočnej hmotnosti ku hmotnosti stroja vo svojej triede a mimoriadne pohodlnú kabínu. Aj v tejto kategórii sú k dispozícii stroje s klasickou Z kinematikou, ktoré vynikajú veľkou vylamovacou a rypnou silou a sú tak vhodné do menších lomov a pieskovní. Zákazníci z oblasti poľnohospodárstva, akými sú veľké podniky so živočíšnou a kombinovanou výrobou, firmy pôsobiace v odpadovom hospodárstve a lesníctve vyžadujúci veľkú prídržnú silu v hornej polohe ocenia výložníky s paralelnou kinematikou, ktorá je dostupná pri modeloch W110D, W130D a W170D. Paralelná kinematika poskytuje obsluhe stroja výrazne lepší výhľad na náradie, lepší rozsah výklopu a záklopu u veľkoobjemových lyžíc rovnakú silu vedenia záťaže v celom rozsahu zdvihu výložníka.

Viac o modelovom rade nájdete na produktovej stránke: KĹBOVÉ NAKLADAČE W

Kloubové nakladače

MÁM ZÁUJEM STROJE VYSKÚŠAŤ

Ak máte záujem vyskúšať si nakladač alebo manipulátor New Holland vyplňte a odošlite formulár a my Vás budeme informovať na Vami zadané kontaktné údaje a zarezervujeme Vám termín, aby ste si skutočne mohli tieto stroje vyskúšať.


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.