Web_T5_sestkrat_jinak_1920x630_skupina_traktoru_SK2.jpg
Celá rodina traktorov T5 bola skonštruovaná tak, aby efektívne zvládala celú škálu činností v poľnohospodárstve. Od poľných prác, kosenia a ošetrovania krmovín, práce s nakladačom až po poľnohopspodársku prepravu. Rodina T5 pokrýva potreby širokej škály zákazníkov, od poľnohospodárov, ktorí pracujú len na čiastočný úväzok, až po veľké profesionálne farmy so zmiešanou výrobou. Táto rodina univerzálnych traktorov T5 je k dispozícii s mechanickými prevodovkami Synchro Shuttle™, Powershuttle, Dual Command™ a Electro Command™, s dvojspojkovou prevodovkou Dynamic Command™ alebo s plynulou prevodovkou Auto Command™. Ak hľadáte spoľahlivého pracanta, ktorý na vašej farme zastreší všetky bežné práce alebo špičkovými technológiami nabitý stroj pre variabilné hnojenie a sejbu, v rade traktorov T5 vždy nájdete stroj, ktorý bude vyhovovať vaším potrebám a projektom.


ZAOBSTARAJTE SI POMOCNÍKA Z RODINY T5 PRÁVE TERAZ. Teraz je ideálny čas!

  • zaujímavé mesačné splátky stroja od 425 Eur vrátane povinného ručenia a základného poistenia.*
  • prvá údržba zdarma pre všetky modely z rodiny T5, takže dlhý čas žiadne ďalšie výdaje.
  • továrenská záruka 4 roky alebo 2.000 mth pre traktory T5 Dynamic Command a T5 Auto Command.
*modelový výpočet pre traktor T5.100 S Delta: Výška akontácie 48 %, dĺžka úveru 96 mesiacov. Kalkulované s podporou úrokov od vo výške 4 %. 

Modelový rad T5 Auto Command s plynulou prevodovkou

Odborníkmi aj užívateľmi oceňovaná plynulá prevodovka Auto Command™ je vám k dispozícii od 100 koní menovitého výkonu. Pracuje s dvoma mechanickými rozsahmi, ktoré znižujú prenos výkonu cez hydraulický prvok a tým zvyšujú jej efektivitu. V prevodovke je možné nastaviť agresivitu zrýchlenia a spomalenia aj agresivitu reverzácie. S T5 AutoCommand™ sa vám dostane do ruky traktor s objemom motora 4,5 litra, kabína Horizon je ale tentokrát plná najmodernejších technológií, elektroniky a automatizačných funkcií pre poľnohospodárstvo 21 storočia.

Rodina_T5_AC

Modelový rad T5 Dynamic Command s dvojspojkovou prevodovkou

Tu začína iná pesnička. Máte k dispozícii štyri modely s maximálnym výkonom od 110 do 140 koní, ktorý zabezpečuje štvorvalcový motor FPT NEF s objemom 4,5 litra a to bez recirkulácie spalín (EGR). O prenos výkonu sa stará nová dvojspojková prevodovka. DynamicCommandTM 24x24 s radením ôsmich stupňov pod zaťažením. Poľnohospodárom prináša zaujímavé automatizačné funkcie a automatické radenie. Iná je aj kabína. Pohodlie obsluhy ponúka kabína Horizon™ s novým priehľadovým panelom pre príjemnejšiu prácu s nakladačom a integrovaná plnohodnotná lakťová opierka. Traktory T5 Dynamic CommandTM však stále môžu byť koncipované ako mechanické bez monitorov a rozsiahlej elektroniky.

Viac informácií o T5 Dynamic Command
Rodina_T5_DCT

Modelový rad T5 Electro Command s prevodovkou radenou pod zaťažením 

T5 Electro Command™ posúva úroveň výbavy traktorov na moderných farmách so zameraním na chov mäsového dobytka a výrobu mlieka. Do rodiny modelového radu T5 prináša štýl a prvky z traktorov New Holland T6 a T7. Pokiaľ ide o štýl, tak určite prekvapia výrazné svetlá s “mačacími očami” alebo agresívne žraločie rebrovanie na kapote. Z technických prvkov potom pribudli LED svetlá a možnosť radenia 4 rýchlostných stupnov pod zaťažením. Viacmenej si stále zachováva celkovo kompaktné rozmery a skvelý pomer výkonu k hmotnosti.

Viac informácií o T5 Electro Command
Rodina_T5_EC

Modelový rad T5 Dual Command s "elektroreverzom"

Či už pracujete s nakladačom, v predu alebo vzadu neseným strojom či idete po ceste s T5 Dual Command máte po ruke mnoho užitočných funkcií v kompaktnom stroji. Jednotlivé funkcie si tiež môžete upraviť podľa svojho uváženia, čo v kombinácii s moderným riadením otáčok motora a najnižšou spotrebou paliva vo svojej triede robí z modelu T5 Dual Command našu tradičnú a dlhoročnú obľúbenú verziu “stokoňového” traktora.

Viac informácií o T5 Dual Command
Rodina_T5_DC

Modelový rad T5 Power Shuttle

T5 Powershuttle je výkonný heavy-duty traktor, ktorý je ideálny ako pre intenzívnu prácu s nakladačom, tak aj pre menšie farmy s rastlinnou výrobou, kde vykonáva aj ťažké spracovanie pôdy. Jedná sa o ťažší univerzálny traktor s výkonom 100-120 koní a s prevádzkovou hmotnosťou 4,5 tony, ktorý môže byť doťažený na 7 ton celkovej povolenej hmotnosti. T5 Powershuttle je spoľahlivým a neúnavným pracantom, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.

Viac informácií o T5 Power Shuttle
Rodina_T5_PS

Modelový rad T5 S

Nový traktor T5S je dostupný pracant pre každého. Potrebný výkon mu dodáva najmodernejší motor s emisnou normou Stage V, ktorý nájdete aj v ďalších troch vyšších modelových radoch. Vyrobený je na mieru rodinným farmám so zmiešanou výrobou alebo poľnohospodárom, ktorí pracujú na čiastočný úväzok. Vo väčších poľnohospodárskych podnikoch nájde traktor využitie ako spoľahlivý a cenovo dostupný traktor na obslužné práce. T5S sa jednoducho ovláda a AGROTEC Slovensko ho dodáva hlavne v jednoduchej výbave.

Viac informácií o T5 S
Rodina_T5_S

CENOVÁ HLADINA TRAKTOROV T5

K rozhodovaniu o kúpe nového stroja cena jednoznačne patrí. Prinášame vám preto jednoduché vodítko, ktoré vám poskytne predstavu, kde sa asi tak bude daný model cenovo pohybovať. Priemerná cena je:

90.000 Eur bez DPH.

RodinaT5_cenovky

Vybrali ste si? Vypracujeme vám konkrétnu ponuku prIAmo pre Vás


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.

 
Prospekt Rodina T5 pdf / 3 MB Stiahnuť

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.