VINIČNÉ DNI 2024

Tento rok vás radi uvidíme 25. apríla 2024 vo Vinohradnícko-vinárskom družstve podielnikov KARPATY v Pezinku. Okrem zaujímavých prednášok o starostlivosti o pôdu ale aj chorobách viniča vám predvedieme techniku pre vinohradníkov a pestovateľov viniča.

VINIČNÉ DNI 25. apríla 2024 o 9:00 hod.

Znova, po roku vás pozývame na Viničné dni 2024 do Vinohradnícko-vinárskeho družstva podielnikov KARPATY v Pezinku, kde v príjemnej atmosfére ľudí z odboru vinohradníctva na vás čakajú odborné prednášky, ukážky techniky pre prácu vo vinici, skvelé občerstvenie a zaujímavá diskusia s našimi špecialistami.

⚫ prof. Ing. Pavel Pavloušek, Ph.D. - Keď je zatrávnenie viníc prospešné. Starostlivosť o pôdu, zhutnenie, zelené hnojenie, trvalé zatrávnenie...
⚫ Ing. Jakub Mankovecký, Ph.D. - Vnútrobunkové patogény - choroby viniča
⚫ Mgr. Leo Čermák - Viničná technika New Holland

Ďalej na vás čakajú aj praktické ukážky autonómneho robota Vitibot, nový rad traktorov T4 F/N/V a Boomer pre pestovateľov viniča, ako aj závesnú techniku značiek Provitis, Dondi, medziriadkový čistič Tehnos a viacúčelové minirýpadlo.

V prípade záujmu budeme radi ak nám obratom potvrdíte svoju účasť vyplnením formulára nižšie! Tešíme sa na Vás.

Miesto akcie

Viničná technika New Holland

Traktory T4 V/N/F sú skutočné vinárske špeciály. K dispozícii je 5 modelov s výkonom od 75 do 120 koní a v troch minimálnych šírkach 106 cm, 123 cm a 148 cm. Rázvor je tiež možné rozšíriť. Špecialitou sú predné nápravy SuperSteer™ alebo Terraglide™ a kabína BlueCab4 s rovnou platformou.

Vitibot Bakus autonómny robot pre prácu vo vinici má v sebe umelú inteligenciu. Vinnú révu okopáva, likviduje burinu a vykoná postreky voči škodcom. Robot sa spúšťa do pohybu pomocou zariadenia, ktoré vypadá ako smartphone a pracuje úplne autonómne či cez deň alebo v noci..

Technika New Holland

Provitis - špecialista na vinohradnícke príslušenstvo

Provitis - univerzálne príslušenstvo pre viničné traktory New Holland a ošetrovanie vinnej révy. Vyväzovače letorastov, osečkovače, defoliátory, stroje na prestrihávanie viníc, vyťahovač révy, ometač kmeňov a iné.

Viac o sortimente: PROVITIS

Provitis

Mulčovače pre vinice

Mulčovač MUS PROFI LW s pracovnou šírkou 130 až 200 cm a minimálnym výkonom traktora 35 až 70 koní je určený nie len pre mulčovanie trávy, ale aj konárov a odpadu v sadoch a vinohradoch až do priemeru 7 cm. Výborný profesionálny pomocník pre prácu v sade aj vinohrade a ideálny stroj pre prácu v tvrdých a nerovných podmienkach.

Viac o mulčovačoch do viníc: TEHNOS
Tehnos

Minibagre

Minirýpadlá New Holland sa ideálne uplatnia pri vykonávaní ľahkých zemných prác, typicky výkopov pre inžinierske siete, výkop základov rodinných domov, bazénov, plotov a pod. S nadstavnou vrtáka sa taktiež často využívajú aj na sadenie viničných štepov alebo osádzanie viničných stĺpikov kedy minibáger dokáže stĺpiky aj zatláčať bez vŕtania. Častokrát je potrebný aj pre vyrovnávanie terénu alebo nakladanie materiálu na odvoz. Vďaka svojej hmotnosti sa jednoducho prepravuje. K dispozícii je celkom 7 modelov vo variante s kabínou alebo ochrannou strieškou s prevádzkovými hmotnosťami od 1,7 tony do 6 ton.
Minibager a iné

 

Prospekt strojov pre pestovateľov viniča

Sortiment Vinice pdf / 7,2 MB Stiahnuť

Predbežne sa registrovať

Ak máte záujem zúčastniť sa na Viničných dňoch v Pezinku, bude najlepšie sa zaregistrovať. Nielen že budeme s Vami počítať pri občerstvení ale navyše dostanete malú pozornosť od Agrotec Group, ale blížiaci sa termín Vám pripomenieme. Taktiež budete dostávať informácie o ďalších podobných akciách, ktoré môžu byť pre vás zaujímavé.


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.