Telematika CNH od teraz už navždy zdarma

25. 06. 2024 , Ing. Alžběta Filová

Telematika vám uľahčí prácu. A od teraz Vám ju New Holland daruje už navždy zdarma.
Pre nové stroje aj tie, čo licencie už používajú bude s platnosťou od 26. 6. 2024 LICENCIA ZDARMA.
Inými slovami KONEKTIVITA V CENE. Pozor týka sa to softvéru, nie hardvéru.

KONEKTIVITA V CENE

Presne tak sa volá služba, ktorá je od 26. 6. 2024 k dispozícii pre stroje CNH úplne ZDARMA.
Už žiadne predplatné ani žiadne aktivácie telematiky, proste súčasť stroja - ŠTANDARD.

Telematika je dnes súčasťou väčšiny strojov z výroby a kupuje sa k nej len licencia na pripojenie na 5 rokov. Do strojov, ktoré nie sú priamo z výroby vybavené telematikou je možné hardvér dokúpiť ako náhradný diel a znovu sa dokupuje licencia na pripojenie na 5 rokov.

Čo je teraz potrebné urobiť pre to, aby bola táto služba telematiky už navždy zdarma?

Potvrdiť a prijať podmienky EULA. To je kľúčom k neobmedzenej funkčnosti.

Ak už telematiku od New Holland máte, môžete postupovať podľa jednej z týchto možností:

 • Ste zákazník s aktívnym predplatným a licenčnou zmluvou EULA (End User License Agreement)? V tomto prípade nemusíte robiť vôbec nič. Predplatné sa automaticky zmení na neurčito.
 • Ste zákazník s aktívnym predplatným a bez licenčnej zmluvy EULA? Čo najskôr sa prihláste do PLM Connect a prijmite EULA licenčnú zmluvu. Tento postup sa týka aj pre nové stroje vybavené telematikou z výroby.
 • Ste zákazník s vypršanou ale v minulosti akceptovanou zmluvou EULA? se po přihlášení do systému PLM Connect a přijetí nové smlouvy EULA spustí služby zahrnující konektivitu.
 • Ste zákazník so zamietnutou zmluvou EULA? Spoločnosť THD vás bude kontaktovať so žiadosťou o obnovenie zmluvy EULA. Po resetovaní stavu EULA spoločnosťou THD sa po prihlásení do PLM Connect a prijatí novej EULA zmluvy spustí služba PLM Connect na neurčito.

  Začiatkom 26. júna bude v priebehu niekoľkých týždňov prebiehať priebežná aktivácia, ktorá tieto jednotky uvedie do prevádzky. Telematické modemy (PCM a CM1xx) zakúpené prostredníctvom nášho systému CNH Parts budú rovnako využívať rovnaké riešenia PLM Connect bez spoplatnenia a nebudú vyžadovať žiadne zakúpenie samostatného predplatného alebo licencií.

Zákazníci rovnako obdržali e-mail s touto informáciou:

Ako získať pripojenie vášho stroja.
 • Pokiaľ ste už prijali licenčnú zmluvu (EULA) a využívate služby konektivity, nie je potrebné podnikať žiadne kroky. Stroje s akceptovanou zmluvou EULA automaticky obdržia aktualizáciu Konektivita v cene.
 • Pokiaľ ste ešte zmluvu EULA prostredníctvom účtu PLM Connect neprijali, kontaktujte svojho obchodného zástupcu, a informujte sa ako svoj stroj pripraviť na bezplatný upgrade Konektivita v cene:
  - Po prijatí zmluvy EULA bude na vašom stroji automaticky aktivovaná služba Konektivita v cene pri najbližšom otočení kľúča.
  - Pokiaľ máte deaktivované alebo vypršané predplatné Telematics, musíte se obrátiť na svojho predajcu, aby ste získali nové predplatné Telematics a prijali zmluvu EULA.

Obchodný zástupcovia pre značku New Holland vám s prípadnými nejasnosťami radi pomôžu.

Tím AGROTEC Slovensko

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.