Inovácie inšpirované snami zákazníkov

15. 05. 2024 , Ing. Aleš Petr

Spoločnosť CNH prináša inovácie inšpirované snami zákazníkov. Kombinujeme pevné „železo“ a pokročilé technológie. Výsledkom sú špičkové produkty, vďaka ktorým je podnikanie v poľnohospodárstve výkonnejšie, efektívnejšie a ziskovejšie.
 

V Zedelgeme sa zberové stroje vyrábajú od roku 1906 a vznikajú tu aj špičkové kombajny CX a CR. Zedelgem je tiež rodiskom prvého samochodného kombajnu v Európe.

  

  

Ambiciózny investičný plán pre Zedelgem

Spoločnosť CNH, materská firma značky New Holland, nedávno predstavila ambiciózny investičný plán pre výrobný závod v Zedelgeme. V súvislosti s odhalením novej generácie kombajnov CR bude do zázemia pre výzkum, vývoj a výrobu v horizonte piatich rokov investované zhruba 150 miliónov eur.

Investície sa zameriavajú na ďalšie zdokonaľovanie a výrobu nového kombajnu CR11, vlajkovej lodi značky New Holland. Najnovší kombajn využíva pokročilé technológie umelej inteligencie k dosiahnutiu vysokej priechodnosti a produktivity práce, ktoré naši zákazníci požadujú. Strojové učenie v reálnom čase, automatické úpravy nastavenie kombajnu podľa predpovedaného stavu porastu, inteligentné riadenie spotreby paliva a jedinečné senzory pre vyhodnocovanie zloženia živín v plodinách. To sú len niektoré z jeho mimoriadnych vlastností.

   

 

Automatizácia vo výrobe aj na poli

Základom produktivity kombajnu CR11 je automatizácia, a to platí aj pre jeho výrobu. Montáž a logistika prechádza kompletným prepracovaním podľa moderných zásad „lean production“. Automatizované prepravníky budú posúvať kombajny po montážnej linke. Výrobné procesy tak budú bezpečnejšie, efektívnejšie a flexibilnejšie. Kombajny budú komplexne testované a kontrolované na štyroch nových skúšobných staniciach v rámci linky, čo zabezpečí tú najvyššiu kvalitu výroby.

  

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.