AGROTEC poľnohospodárska technika Novinky New Holland Prvé zlaté a dve strieborné ocenenia pre New Holland

Prvé zlaté a dve strieborné ocenenia pre New Holland

02. 10. 2023 , Ing. Aleš Petr

Značka New Holland pokračuje v intenzívnom vývoji svojich technológií tak, aby práca v poľnohospodárstve bola jednoduchšia, efektívnejšia a dlhodobo udržateľná a ohľaduplná k životnému prostrediu.
 

Táto snaha padla na úrodnú pôdu a značka New Holland získala hneď tri ocenenia za inovácie od Nemeckej poľnohospodárskej spoločnosti DLG. Tento rok v prestížnej súťaži Agritechnica Innovation Awards značka New Holland získala hneď tri ocenenia a to vrátane tej najprestížnejšej, zlatej.

New Holland Agriculture sa v nemeckom Hannoveri na výstave AGRITECHNICA 2023 ako jediná bude pýšiť zlatým ocenením za nový koncept dvojrotorového kombajnu. Koncept tu bude mať taktiež svetovú premiéru. Nový kombajn je navrhnutý tak, aby poskytoval vyšší výkon, znížil straty zrna a predovšetkým disponoval väčším počtom užitočných automatizačných funkcií, ktoré budúcich majiteľov privedú k supermodernému poľnohospodárstvu budúcnosti.


Strieborné ocenenie získala značka New Holland taktiež za koncept traktora T7 LNG, ktorý využíva pre svoj pohon skvapalnený bioplyn. Plyn je získavaný v rámci cirkulačnej ekonomiky a má tak "lepšie než nulové emisie uhlíka". Tento traktor pomáha speňažiť odpad, zlepšuje ziskovosť fariem a ponúka dostupné riešenie pre trvale udržateľný rozvoj fariem všetkých veľkostí.


T7_270_MethanePower_StageV_22_102.jpg

Striebrné ocenenie získal tiež traktor T4 Electric Power, prvý plne elektrický traktor s autonómnymi funkciami. Autonómny režim maximalizuje produktivitu a zvyšuje hospodárnosť. Je zároveň bezemisný a skutočne tichý. Veríme, že tieto inovácie pomôžu nasmerovať poľnohospodárstvo na cestu trvalo udržateľného rozvoja, ktorý chráni prírodné bohatstvo, tak cenné pre samotné poľnohospodárstvo.

T4_ElectricPower_StageV-small.jpg  

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.