AGROTEC poľnohospodárska technika Novinky New Holland Deň poľa zameraný na krmoviny s technikou New Holland

Deň poľa zameraný na krmoviny s technikou New Holland

22. 05. 2023 , Marián Baránek

Rodina traktorov T5, traktor vyššej strednej triedy T7 SWB, Teleskopický manipulátor TH, Zviňovací lis Pro-Belt, a Rezačka FR 650... To všetko bude k dispozícii vidieť ale aj vyskúšať 25.5. 2023 v Liptovskom Ondreji (okres Liptovský Mikuláš)


  

Dealerská sieť techniky New Holland rozširuje svoj sortiment o obľúbené krmovinové stroje slovinskej značky SIP a Tehnos

Technika SIP a Tehnos nie je v sortimente AGROTEC GROUP žiadnou novinkou. Doteraz však bola distribuovaná len prostredníctvom niektorých spoločností. To sa teraz mení a žacie mačkače, zhrňovače, obracače a ďalšie krmovinové stroje budú zákazníkom k dispozícii taktiež v rámci našej dealerskej siete New Holland. 

Veríme, že technika SIP aj Tehnos vhodne doplnia sortiment ponúkanej poľnohospodárskej techniky a pomôže nám poskytovať ešte lepšie služby v regiónoch predajcov AGROTEC.

Zaujímavý sortiment pre farmy všetkých veľkostí 

Na techniku značiek New Holland sa môžete prísť pozrieť na Deň poľa zameraný na krmoviny do Liptovského Ondreja dňa 25. mája 2023 avšak sortiment závesnej techniky značiek SIP a Tehnos predvedieme v stánku Agrotec Slovensko na Celoslovenských dňoch poľa v Oponiciach, okres Topoľčany dňa 6. a 7. júna 2023, kde vás srdečne pozývame.

Na oboch predvádzacích výstavách uvidíte traktory New Holland z rodiny T5, ktoré záujemcom o traktor s výkonom 100 koní dávajú na výber hneď zo šiestich modelových radov. Vidieť tak budete novinku New Holland T5.S, skutočne jednoduchý, mechanický traktor s možnosťou hydraulickej reverzácie pojazdu alebo T5. PowerShuttle so zosilnenými nápravami. Čerešničkou na torte sú T5. DynamicCommand s dvojspojkovou prevodovkou a radením ôsmich stupňov pod zaťažením aj modernými technológiami traktora T5.AutoCommand s plynulou prevodovkou. Pre lisovanie pripravenej krmoviny do guľatých balíkov tu uvidíte úplne nový lis ProBelt od New Holland. Pre nakládku balíkov zasa niektorý z traktrorov s čelným nakladačom alebo teleskopický manipulátor TH 7.42 Elite od New Holland. 

Na Dňoch poľa zameraných na krmoviny v Liptovskom Ondreji potom uvidíte priamo v akcii T6 180 DCT s čelnou kosou a zadným motýľom, T6.175 AC s bočnou kosou, ďalej T7.210 AC BP so 14 m a 7 m zhrňovačom, T7.195 S s nesenou kosou, T7. 225 AC s lisom Probelt 165 25K, veľký T8.410 AC s prepravným vozom GX 440 a ďaľšia technika...

Raz je málo

Techniku New Holland ako aj závesnú technuku značiek SIP a Tehnos si môžete prísť pozrieť a aj vyskúšať na Celoslovenské dni poľa v Oponiciach. Ak prídete na začiatku akcie do 9:30 hod., môžete sa tešiť na chutné raňajky z grilu a chutnú kávu na našom stánku Agrotec Slovensko. Tešíme sa na vás.

Team Agrotec Slovensko s.r.o.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Kontakt – Poľnohospodárska, stavebná a závesná technika
newholland@agrotecslovensko.sk
+421 907 756 105

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.