AGROTEC poľnohospodárska technika Novinky PICHON Zmena farebného prevedenia strojov PICHON

Zmena farebného prevedenia strojov PICHON

10. 05. 2023 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Spoločnosť SAMSON GROUP oznámila, že od 2. mája 2023 budú stroje PICHON niesť zelené prvky. Týmto krokom dáva na vedomie, že rešpektuje minulosť, avšak hľadí v ústrety budúcnosti.

Zmena farby pri značke PICHON spoločnosť SAMSON GROUP potvrdzuje svoj zámer prepojiť obidve silné značky a zjednotiť hodnoty skupiny zameranej na vývoj technológií v oblasti udržateľného poľnohospodárstva. Cisterny, rozmetadlá a miešadlá kejdy budú aj naďalej v pozinkovanom prevedení, avšak červené prvky budú nahradené zelenými alebo čiernymi. Stroje môžu byť taktiež dodávané v zelenom prevedení. 

Rozmetadlo-PICHON-v-novych-barvach_2.jpg

„Obidve značky SAMSON aj PICHON pracujú na spoločnom raste, aby sa stali veľmi pevnou entitou. Majú veľmi pevné historické základy, na ktoré sú v oblasti poľnohospodárskych strojov hrdé. Hlavne farby predstavujú logický krok, ktorý je súčasťou spoločného rozvojového projektu skupiny,“ informovala vedúca komunikácie Laurine Pedrono. 

Spoločnosť SAMSON GROUP už nejakú dobu pracuje na vizuálnom zblížení so značkou PICHON a iniciatívami environmentálnych otázok, v ktorých je SAMSON GROUP jednou z priekopníckych organizácii. Peter Thorn, riaditeľ medzinárodného obchodu, vysvetluje: „Stroje SAMSON a PICHON podporujú aplikáciu hnojív tak, aby boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a čo najviac využívali nutričné hodnoty obsiahnuté v organických hnojivách. Krokom farebného zjednotenia oboch značiek by sme radi zdôraznili skutočnosť, že ponúkané technické vybavenie strojov PICHON aj SAMSON svedčia o rovnakej výraznej citlivosti k ekologickým otázkam. 

Napríeč Európou sledujeme podobný trend, a to ako v oblasti environmentálnej, tak aj finančnej. Stále viac poľnohospodárov vybavuje cisterny príslušenstvom vhodným pre kvalitnú aplikáciu. Výhodou je, že tieto aplikátory (hadicové, diskové, radličkové…) bude v budúcnosit veľmi jednoduché kombinovať medzi oboma značkami, ako SAMSON, tak aj PICHON.“ 

Cisterna-PICHON-v-novych-barvach_3.jpg
 

O spoločnosti SAMSON GROUP A/S

SAMSON GROUP zahŕňa spoločnosti SAMSON AGRO A/S, SAMSON AGRO SASU, SAMSON AGRO SP Z.o.o. rovnako ako Samson Agrolize A/S a Samson Agrolize AB. Skupina vlastní značky SAMSON a PICHON. Je jedným z hlavných európskych dodávateľov strojov a techniky pre aplikáciu organických hnojív. Výrobné závody spoločnosti SAMSON GROUP sa nachádzajú v Dánsku, Francúzsku a Poľsku. Skupina predáva svoje produkty s podporou dobre zabehnutej dealerskej siete a obchodných zastúpení.
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře "Napište nám"

Napíšte nám

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.